O rękodziele inaczej

Wpis

wtorek, 02 lipca 2013

Dlaczego hand made jest popularny?

W dzisiejszych czasach nie możemy narzekać na brak towarów w sklepach. Dosłownie na wyciągniecie ręki mamy mnóstwo dobrych produktów. Mało tego jeżeli czegoś nam brakuje w sklepie to zawsze możemy liczyć na zakupy w internecie, tam także mamy szeroki wybór. Jeżeli jednak wolimy mieć swój indywidualny styl, jeśli szukamy dla siebie jakiegoś pasjonującego zajęcia to zawsze możemy zająć się rękodziełem.

Dla laików na pierwszy rzut oka takie zajęcie wydaje się nudne i monotonne, już oczami wyobraźni widzimy starsze panie dziergające na drutach sweterki dla swoich wnuczków. Nic bardziej mylnego Hande Made to prawdziwie pasjonujące i wciągające zajęcie. Zakres takich działań jest bardzo szeroki, jeżeli nie odpowiadają nam hafty czy szycie to możemy zająć się robieniem biżuterii lub produkowaniem różnych dodatków do domu. 

Robiąc takie rzeczy możemy liczyć na uznanie innych, a także na niemałe wsparcie finansowe. Jeśli do swoich projektów będziemy wykorzystywali własne pomysły to na pewno znajdą się chętnie osoby, żeby zamówić u nas takie przedmioty. Swoje rękodzieło możemy sprzedawać na aukcjach internetowych lub możemy wynająć jakieś małe miejsce na pobliskim targowisku. 

Pod określeniem Hande Made może kryć się tak naprawdę wszystko co wykonujemy ręcznie a co stanowi ubrania, biżuterię i dodatki. Moje początki w tej dziedzinie zaczęły się od projektowania ozdób do domu. Bardzo zainteresowała mnie technika Decoupagge, dzięki niej ozdobiłam mnóstwo wazonów, butelek i talerzy. Potem zaczęłam szycie metodą patchworkową a na koniec zajęłam się robieniem biżuterii.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
pontice
Czas publikacji:
wtorek, 02 lipca 2013 09:47

Polecane wpisy

  • Uszyj sobie sama ubrania

    Jeżeli tak jak ja pasjonujesz się modą, jeśli chcesz mieć niepowtarzalne ubrania to zacznij je sama szyć. To wcale nie jest takie trudne zadanie jak może się wy

  • Trwałe rękodzieło

    Jeżeli dopiero zaczynamy swoją przygodę z rękodziełem to musimy poznać kilka bardzo ważnych zasad, które ochronią nas przed najczęściej powtarzanymi błędami. Na

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa